top of page

Slavnostní zakončení sezóny

Házená není jen o sportovních výkonech, výsledcích a dřině, ale také o týmové spolupráci, zábavě a radosti 😍


Domníváme se, že je důležité, aby celá komunita žila pospolu nejen na hřišti, ale i mimo něj. Proto letošní zakončení sezóny našeho oddílu proběhne trochu jinak než doposud. Začínáme novou tradici - Slavností zakončení.


Závěr letošního ročníku tedy oslavíme společenskou akcí, na kterou jsou srdečně zváni všichni hráči i hráčky všech věkových kategorií, jejich rodiče a další rodinní příslušníci, i ostatní příznivci vršovické házené.


Slavnostní večer, na kterém mimo jiné shrneme výsledky uplynulé sezóny, vyhlásíme "hvězdy" jednotlivých kategorií a představíme plány do budoucna, proběhne 8. června 2024 v kulturním centru Vzlet od 17. hodin.
Těšíme se, že se společně s námi přijdete ohlédnout za uplynulým rokem a užít si příjemný večer v házenkářské společnosti!


Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page