top of page

Podzim ženského áčka očima Honzy Salače

Ženy "A" po podzimní části sezóny zaujímají 5. příčku v tabulce první ligy žen. Formu, kterou projevily například proti interligové Plzni v Českém poháru, tak asi úplně nepotvrdily. Průběh soutěže hodnotí trenér Jan Salač."Páté místo v průběžném hodnocení první ligy žen shledávám jako povedené. Nicméně bychom se raději viděli ještě o pár příček výše.


Ale od začátku.

Přípravu na sezónu hodnotím velice kladně. Její průběh byl hladký, děvčata přistupovala zodpovědně k tréninkům a i přátelská utkání naznačovala, že jsme dobře připraveni. Hned první utkání nám vyšlo parádně a dobře jsme se naladili na dalšího soupeře, kterým bylo béčko Mostu. Ovšem v tomto zápase nám odešla především střelba a ani doposud pevná obrana nebyla schopná se vypořádat s kvalitou soupeře. Prohra o 9 branek byla vystřízlivěním.


Následovala dvě vcelku hladká vítězství a opět těžší soupeř. Z Jindřichova Hradce přijela děvčata ve velmi slušné formě, a když se nám opět nedařilo střelecky a ani v bráně, tak si soupeř z naší palubovky odvezl oba body. Nutno říci, že JH byl v tomto utkání opravdu lepší.
Následovala výhra s Olomoucí a hned na to velice nešťastná prohra o jedinou branku s Lions. Tuto prohru hodnotím, jako jednu z příčin našeho postavení v tabulce. Tou druhou byla prohra v Bohumíně, kde jsme nestačili na velice zkušené družstvo soupeře a odjížděli s prázdnou. Předtím jsme vcelku hladce přehráli Otrokovice.

Úsměv na tváří nám udělala poslední dvě utkání podzimu, kdy jsme nejdříve doma porazili Meziříčí a následně v předehrávce zajížděli na palubovku Havlíčkova Brodu.


Celkově byl podzim velice nevyrovnaný. Velice dobré výkony a vítězství střídaly ty horší a nezbývá než si přát, aby se nám takto rozkolísaná forma v jarní části vyhnula a byli jsme konstantně v té lepší zóně, tedy výher.

Děvčatům, realizačnímu týmu a také divákům musím poděkovat, a již teď se těším na další utkání jarní časti."


Přejeme ženám, aby se jim v jarní části sezóny dařilo a své postavení v tabulce ještě vylepšily!Коментарі


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page