top of page

Ohlédnutí za podzimem mužů

Za podzimní částí sezóny mužů se ohlíží trenér Milan Kotrč.


"Hodnocení družstva mužů je jednoduché. Stačí se podívat na tabulku 1. ligy, kde se nacházíme na sestupových pozicích, takže nemůžeme být spokojeni. Sice odstup od středu tabulky je jen 4 body, ale nečeká nás lehké jaro. Věřím, že když se pořádně připravíme, tak je v našich silách se v soutěži udržet."


Muži se momentálně nacházejí na 10. příčce. Rozdíl mezi 6. a 12. místem je nicméně pouhých 6 bodů. První liga mužů tedy na jaro slibuje pořádné drama.


Nejlepším vršovickým střelcem se po podzimní části stal Jáchym Klečánek, s 51 trefami je momentálně 9. nejlepším střelcem ligy. V tabulce střelců sedmimetrových hodů na 4. pozici figuruje Václav Heřt a stejnou příčku obsadil v tabulce trestů Vojtěch Müller.
" "B" tým měl super začátek, kdy získal všechny body a ke konci měl horší sérii proher."


Muži "B" ve 2. lize SZČ přezimují na 7. místě se ziskem 10 bodů.

Nejlepším vršovickým střelcem s počtem 57 zásahů je Tomáš Faltejsek, který otevírá druhou desítku nejlepších střelců soutěže. Nejtrestanějším vršovickým hráčem a zároveň nejtrestanějším hráčem 2. ligy SZČ je po podzimu Zbyšek Zůbek.
Trenér Kotrč končí hodnocení postesknutím: "Je potřeba se na trénincích scházet v sestavě, ve které se hrají mistrovská utkání."


Přejeme oběma týmům, aby se jim v jarní části dařilo, nasbírali co nejvíce bodů a podařilo se tak soutěže udržet i do dalšího ročníku.


Comentários


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page