Z Havlíčkova Brodu jedou ženy vítězné

V 17. kole zajel ženský A tým na další ligový zápas, tentokrát do Havlíčkova Brodu.

„Od začátku utkání jsme jak v útoku, tak v obraně hráli svou hru a v prvním poločase jsme prohrávali pouze dvakrát, a to 1:0 a 2:1. Od tohoto okamžiku jsme však 1. poločas zcela ovládli, a proto jsme ho také vyhráli o sedm branek. V poločase jsme se snažili děvčata motivovat, aby pokračovala ve stejném výkonu i v druhé půli. To se vcelku, až na pět, šest minut povedlo a hru jsme měli neustále pod kontrolou. Ale co čert nechtěl, asi deset minut před koncem začalo u našeho družstva docházet k neuvěřitelným chybám v útoku i v obraně a soupeř začal náš náskok snižovat. Nakonec se nám přece jen povedlo utkání dotáhnout do vítězného konce, za což všem děvčatům i přes desetiminutový výpadek patří dík. Tentokrát dobře zahrála křídla - Ferusová, Ritzová, a na spojkách Sauerová a Hainzová. Velmi dobrý výkon podala v brance Kuprová,“ chválí v hodnocení za trenérský tým trenér Štika.

Sestava a branky: Kuprová, Paulová – Suchomelová (2), Rezlerová (3), Uhlířová (2), Slabá, Hainzová (4), Ritzová (4), Kaiserová (3), Švůgrová (3/2), Ferusová (4), Brezová (0), Tománková (2), Večeřová (1), Sauerová (4).

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce s celkem SC Bohumín 98 v neděli 3. 4. v 16.00 hodin.