Víkendový souhrn

Sobotní utkání přinesly v Pražském přeboru jednu výhru starším žákům. Muži B ani starší dorostenci úspěšní nebyli.

Trenér Karel Černý: "Starší žáci dneska zahájili prvním turnajem sérii Pražského přeboru a to překvapivě v Rokycanech. Soupeři v utkáních hraných i s odvetou byla Lokotka Vršovice a Dukla B. Několik hráčů nám z různých důvodů chybělo (ani to nechci komentovat) a tak jsme nastupovali s jedním hráčem na střídání. První zápas s Lokotkou jsme začali hrát házenou až kolem páté minuty druhé půlky, takže jsme úplně zbytečně prohráli. Druhý zápas proti béčku Dukly i na základě trochu hlasitější domluvě v šatně , jsme hráli jako vyměnění. V podstatě až do deváté minuty druhé půlky jsme si udržovali vedení o dva až tři goly. Potom jsme zbytečně nedali jasné góly a nechali Duklu dotáhnout a v závěru skóre překlopit na jejich stranu. Škoda, ale byl to pěkný zápas . Teď hrajeme první z odvet a to proti Lokotce a pokud nedojde k nějakému zkratu, měla by být odveta naše . Výsledky se dovíte na internetu, ale chtěl bych moc a moc poděkovat Káče Adamové a mladším žákům, kteří nám ještě ráno před odjezdem půjčili do týmu Tadeáše Přádu, přestože dnes sami hráli dva turnaje. A byl to opravdu super dáreček, který nás posunul minimálně o level výš!!!Qdveta s Lokotkou 21:15 jasně ukázala, že proč jsme prohráli první zápas je jednoznačně o přístupu,laxnosti a antibojovnosti. Jsme rádi, že lepší házená se prostě hraje na Sokole!!"