top of page

Vršovická děvčata v reprezentačních výběrech plážové házené

V uplynulém víkendu probíhal v Beachklubu Ládví další z přípravných reprezentačních kempů plážové házené, na kterém se opět představily i zástupkyně klubu Házená TJ Sokol Praha Vršovice.Reprezentační tým dorostenek, do kterého patří Magdaléna Juřková, Eliška Skorunková a Natálie Vanišová se připravuje na možný start na mistrovství Evropy U16.


V juniorsko/seniorském reprezentačním týmu plážové házené se o místo v užším výběru, který by měla čekat kvalifikace o účast na seniorském EHF EURO 2023 statečně perou Lucie Brdková a Adéla Zemanová.Obě výše zmiňované akce se měly konat od 7. do 11. července 2022 v ruské Moskvě. Vzhledem k válce, kterou Rusko vyvolalo na Ukrajině se nový pořadatel teprve hledá.


Děvčatům děkujeme za reprezentaci našeho klubu a držíme palce, aby se objevily i v nominačních sestavách dalších reprezentačních akcí.

Comentários


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page