top of page

Sbírka pro Dětský domov Dolní Počernice

Dělat radost je krásný pocit. Jsme strašně rádi, že Vám děti nejsou lhostejné a zapojili jste se do sbírky, kterou náš klub Házená TJ Sokol Praha Vršovice pořádal pro Dětský domov Dolní Počernice. Oblečení, hraček, sportovních a školních pomůcek se sešlo tolik, že už se nám náklad do osobního automobilu, jako první odvezená várka, nevešel a využili jsme tak pomoci Pavla Tůmy a společnosti TUZEprojekt, která nám ochotně na odvoz zapůjčila svou dodávku.

Děkujeme všem skvělým lidem, kteří mají na správném místě a pomohli i sebemenší věnovanou věci. Stejně tak děkujeme majitelům společnosti TUZEprojekt za odvoz věcí, které určitě pomohou a udělají dětem radost. Všichni jste úžasní. Děkujeme. :-)


Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page