Mužům A a mladším dorostencům vstup do sezóny nevyšel

Ostrý ligový start sezóny 2021/2022 za sebou mají už i mladší dorostenci a Muži A, kteří nezvládli postup do 3. kola Českého poháru mužů.

Mladší dorostenci pod dočasným trenérským vedením Víta Konečného vyrazili v hodně okleštěné sestavě ke svému prvnímu ligovému zápasu, kterým byla navíc předevhrávka 15. kola 2. ligy mladších dorostenců Čech do nedalekých Hostivic.

Do utkání nastoupilo pouze sedm vršovických mladší dorostenců a všichni bojovali do poslední minuty. V sedmi to ale doopravdy nejde. Když se k tomu přidá nepříliš vydařená letní příprava a 23 nevynucených ztrát míče jsme na prohře o 16 branek velice jednoduše. Pro představu poločas jsme prohráli 19:16 – v 21. minutě jsme prohrávali 15:9 – tedy náskok soupeře po počáteční vykulenosti, jsme snižovali. Druhý poločas kluci již neutáhli. Přesto ještě v 60. minutě zápasu se obětavě vrhali po volném míči.

I přes všechny možné nedostatky, výkony Míry Poupy a Karla Štégla znamenají pozici mezi prvními 5 střelci soutěže. Velmi slušný a překvapivý výkon podal náš brankař Šimon Stockert. Pokud budou kluci fit, je jasné, že se budou Vršovice zlepšovat.

Hodnocení připravil: Vít Konečný