Deváté kolo 1.ligy ženám body nepřineslo

V neděli 7.11. vyrazil A-tým žen do Otrokovic, kde ho čekal souboj 9. kola 1. ligy žen s domácím družstvem o 2. místo tabulky.

„Počítali jsme s tím, že to bude házená, která bude jednak bolet, jednak bude rychlá. Od začátku utkání se to potvrdilo s tím, že jsme si před zápasem řekli, že budeme hrát svižnou házenou, postavenou na zabezpečené obraně. To se v prvním poločase dařilo plnit do puntíku a dá se říct, že náš výkon byl velice dobrý, v obraně i v útoku, v brance podpořený výkonem Hořákové. Poločas jsme vyhráli 16:14. Bohužel deset minut přestávky stačilo k tomu, že do druhé půle jsme nastoupili s výkonem, který se rovnal katastrofě, hrůze a děsu. První gól v druhé půli jsme střelili v 17. minutě. Hra z nějakého důvodu byla neuvěřitelně chaotická. Prohrávali jsme už i o devět branek, což se v závěru podařilo zkorigovat díky tomu, že domácí zapojili do hry celou lavičku. Nebudeme z toho však dělat žádné velké závěry, protože každé družstvo takovou krizi občas zažije. My se nyní musíme v každém případě soustředit na poslední dvě podzimní kola, kde nás čekají ještě dva těžké zápasy.

Příští neděli 14.11. hrajeme na domácí půdě s družstvem Ivančic. Doufám, že výkon bude opět takový, za který se nebudeme muset stydět,“ končí s výhledem do dalšího zápasu hodnocení 9. kola asistent trenéra František Štika.