Atým žen v malém pražském derby vítězný

Tentokrát již 19. kolo 1. ligy odehrál A- tým žen v hale Heroldovy sady jako hostující tým v malém pražském derby. Podle postavení v tabulce bylo pravděpodobné, že to bude utkání, které nepřinese nijak zajímavou házenou, což se bohužel také potvrdilo.

„V 1. poločase byla ještě střelba jakž takž na úrovni, obranu lze hodnotit lepší průměr. Kobylisy bohužel hrály zdržovací taktiku, takže byly minutu a půl až dvě v útoku. To celkovému projevu házené neprospělo, přesto jsme první poločas vyhráli 15:10. Ve 2.poločase sklouzla hra do velkého průměru, co se týče předvedené hry i střelby. Opět jsme si vybrali šestiminutový úsek, kdy se nedařilo v obraně a soupeř stáhl skóre na dvě branky. Po důrazné domluvě se nám podařilo opět odskočit o 6-7 branek, což vydrželo až do konce. Podobná výkonnost by však nemusela stačit za týden v zápase proti TJ Jiskra Otrokovice,“ říká k odehranému vítěznému zápasu zástupce realizačního týmu trenér Štika, ale nezapomene ani na slova chvály: „V tomto nepříliš líbivém utkání je třeba vyzdvihnout výkon Ritzové a Švůgrové, v bráně pak Kuprové.“

Sestava a branky: Kuprová, Hořáková – Suchomelová (4), Rezlerová (1), Uhlířová (3), Slabá (1), Hainzová (4/1), Ritzová (6), Kaiserová (2), Švůgrová (6/2), Ferusová, Tománková, Večeřová (1), Sauerová (1), Hurková.

Příští utkání odehrajeme opět na domácí půdě Heroldových sadů v neděli 1. 5. 2022 ve 12.00 hodin proti Otrokovicím.