Ženské Áčko na Havlíčkův Brod nestačilo

15/09/2020

V neděli odehrálo družstvo žen A 2.kolo první ligy, kdy na domácí palubovce přivítalo házenkářky Havlíčkova Brodu.

Š

 Sokol Vršovice  - Jiskra Havlíčkův Brod  23 : 27 

 

"S tímto soupeřem jsme se utkali před 14 dny na turnaji v Jindřichově Hradci, kde jsme ho porazili. V boji o mistrovské body měl však průběh utkání naprosto odlišný charakter. Opět nám nevyšel vstup do zápasu, kdy nám soupeř odskočil o šest branek, a sice z důvodu, že naše střelecká potence je katastrofální, nejsme schopni dát gól ani z čistého náskoku z pivota (3x). Připočteme-li k tomu dvě neproměněné sedmičky a třináct technických chyb, nemůžeme se divit, že nám soupeř odskočil. Po poločase 10:15 jsme si v šatně vysvětlili, co by na soupeře mohlo platit. Během prvních pěti minut 2.poločasu předvedla děvčata výborný vstup do 2.poločasu, kdy se jim podařilo skóre srovnat. Soupeř byl naším výkonem zaskočen a vzal si oddechový čas. Ten mu nesmírně prospěl a od tohoto okamžiku kupodivu naše družstvo přestalo hrát a začal hrát soupeř, který nám opět odskočil o pět gólů. Tento náskok už si do konce utkání udržel a zvítězil 27 : 23. Z našeho družstva odvedly dobrý výkon: Hořáková v brance, která měla 22 zákroků, a v poli Ritzová, ta vstřelila pět branek. Ještě je potřeba zmínit, že jsme v celém zápase udělali neuvěřitelných 25 technických chyb," konstatují trenéři Petr Sychra a František Štika.

 

Sestava a branky: Hořáková, Cibulková, Kuprová - Ferusová (2), Suchomelová (1), Vacková, Rezlerová (5), Hůrková, Hainzová (4), Novotná, Ritzová (5), Motejlová (3/3), Švůgrová (1), Vodrášková (2).

 

V neděli 20. 9. zajíždí ženy k dalšímu prvoligovému utkání na půdu družstva Hostivice - Břve. 

 

 

 

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp