8. ročník Vršovice Handball Cupu byl skvělý

Vršovice Handball Cup 2020 je minulostí. Po dlouhé coronavirové herní pauze se v prvním zářijovém víkendu v našem klubu sešlo 22 týmů z celé republiky, aby si v kategoriích mladších a starších žaček zahrály házenou, prověřily herní i fyzickou připravenost na start nové sezony a užily si plno legrace i mimo hřiště.

Po třech hracích dnech nakonec kategorii mladší žaček ovládly děvčata HC HÁJE PRAHA ČR. Naše malé vršovické naděje se umístily na 11. místě. V kategorii starších žaček triumfoval Sokol Písek. Vršovické straší žačky obsadily konečnou sedmou příčku.

Za vedení klubu a celý organizační tým gratulujeme vítězkám a děkujeme všem, kteří se nebáli a v této napjaté "covidové době" si s námi turnaj užili. Byli jste skvělí.

Stejně tak děkujeme partnerům, kteří nás v tomto turnaji nejen finančně podporují: Magistrát hl. města Praha, Městská část Praha 10, Handballeshop.eu, Sport HM Plzeň a další.