První jarní body žen jsou doma

14/02/2018

Po dlouhé zimní přestávce se konečně rozjela i soutěž 1. ligy žen. Vršovické ženy na své palubovce v první jarní odvetě přivítaly Sokol Velké Meziříčí, tedy soupeře, kterému v podzimní části uštědřily osmibrankovou porážku. Předzápasový cíl byl tedy jasný, uhájit domácí pevnost a připsat si dva body.

 

 

 Sokol Vršovice  -  Sokol Velké Meziříčí 28:26  (13 : 10)

 

„Hned na začátku se zápas vyvíjel velmi dobře, vedli jsme až 6:1, soupeřky stále dotahovaly (max. na 2 góly), což jsme jim umožnili špatnou obranou. Naše hráčky se prosadily ze všech postů, takže opravdu zbývá zapracovat na obraně a 24. 2. 2018 v Kunovicích už snad bude všechno doladěné a my se popereme o vítězství,“ shoduje se realizační tým žen.

 

Sestava a branky: Zemanová, Kuprová – Petržílková 8, Kadeřábková 5, Líbalová 4, Kračmanová 3, Vyčítalová 3, Švůgrová 3, Juríková 1, Hurková 1, Novotná, Suchomelová, Šajnerová, Tománková.

 

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp