top of page

Sokolské derby ženám přineslo dva body

V rámci 8. kola druhé nejvyšší házenkářské soutěže žen přivítaly Vršovičanky na domácí palubovce v sokolském derby tradičního pražského rivala ze Sokola Kobylisy. Dle papírových předpokladů se očekávala výhra domácích a tak se i stalo.

Do zápasu jsme vstoupili s obranou 1-5, která velmi dobře fungovala. Po zisku míče jsme si kombinační hrou dokázali vytvořit šance, které jsme proměňovali. Vedení jsme si udržovali i v druhém poločase, kdy jsme soupeřkám odskočili až o osm branek. Ale přišla naše pověstná výpadková desetiminutovka, naštěstí až v posledních minutách zápasu, takže konečný výsledek byl o čtyři góly pro nás.

Sestava a branky: Zemanová Irena, Kuprová Karolína - Juriková Viktorie 9/2, Petržílková Pavlína 7, Švůgrová Barbora 4, Kračmanová Eva 4, Vyčítalová Nikola 3, Hurková Aneta 2, Rezlerová Veronika 1, Líbalová Lucie 1, Šajnerová Kateřina 1, Ketnerová Petra 1, Novotná Eliška

V 9. kole zamíří tým vedený trenérem Sychrou 17. 11. na palubovku moravského Zlína B.