top of page

Mladší dorostenky završily přípravu stříbrem

Přípravu zahájily mladší dorostenky vedené trenérskou trojicí Oto Sukdolák, Kateřina Šajnerová a Romana Škrachová 15. srpna 2017 v počtu 11 hráček. (Nikola Handzlová se nedostavila a neukázala se do konce soustředění, a tak nevíme, zda s touto hráčkou máme počítat.) Nicméně to byla asi tak jediná kaňka na celkem povedeném soustředění.

V rámci začátku přípravy se holky tři dny rozběhávaly v parku u naší haly. V sobotu zabalily tašky a odjely na soustřední do Ledče, ze kterého se po týdenní dřině vrátily další sobotu, aby zase v pondělí nastoupily do haly. V pátek 1.září jsme si pak při bubnování deště do střechy haly plácli a tím udělali definitivní tečku za přípravou. V neděli 3. 9.2017 pak družstvo odjelo otestovat své možnosti a schopnosti na turnaj starších dorostenek do Velkého Meziříčí odkud po dvou výhrách a dvou prohrách děvčata přivezla krásné druhé místo.

Trenér Ota Sukdolák holkám poděkoval za snahu a docházku. Celé soustředění totiž chodilo všech 11 hráček, nikdo nevynechal. Realizační tým se shodl na tom, že není možno nikoho vyzdvihovat ani vytýkat nějaké nedostatky. Ty mají samozřejmě všechny hráčky, ale celý kolektiv pracoval, jak nejlépe mohl, a to se cení!

Bohužel, holek je prostě málo, a tak budou muset vypomáhat spřátelené starší žákyně, a to konkrétně Róza Soukupová, Lucka Brková, Anička Otteová a Klárka Jarošová, které se určitě neztratí a své místo v týmu si vybudují.

První ostrý zápas nás čeká 17. 9. 2017 v Mostě. Budeme rádi za Vaši podporu.

Poznámka pod čarou: "Při psaní tohoto hodnocení, soupisky a dalších nutných záležitostí před začátkem sezóny mi hraje písnička, kterou už určitě všichni slyšeli, ale vyjadřuje to, co bychom holkám chtěli celou sezónu říkat. „Když nemůžeš, tak přidej víc, zakřič prostě z plných plic, že slovo nejde, neexistuje, že na to máš a že to dáš………….!“

Za trenérský tým Romana Škrachová

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page