top of page

Ženy A urvaly důležitý bod a končí stříbrné

V předposledním kole letošního ročníku 1. ligy zavítal A-tým žen na palubovku Ivančic. „Věděli jsme, že v případě jakéhokoliv bodového zisku skončíme v tabulce na druhém místě. Hráčky však naše nervy vůbec nešetřily,“ začíná s hodnocením trenér Štika.


„Začátek zápasu nebyl špatný, do 15. minuty bylo utkání vyrovnané, od stavu 6:6 došlo však u našeho družstva ke střeleckému výpadku, což mělo za následek, že skóre narostlo do poločasu na 14:8. O přestávce bylo hráčkám řádně domluveno, že takto se o druhé místo v tabulce nehraje. Změnili jsme útočný systém a apelovali na agresívní obranu, a to se od začátku druhého poločasu pomalu začalo dařit. Náskok jsme pomalu stahovali, což vyústilo v napínavý závěr. 23. gól dala Tereza Sauerová ve 29. minutě, ale soupeři se z protiútoku podařilo vzápětí vyrovnat a poslední minuta a půl byla neuvěřitelně dramatická. Nicméně se nám podařilo získat důležitý bod, který nám zajistil druhé místo v tabulce. Nutno pochválit velmi spolehlivý výkon Hořákové a Kuprové v brance a výkon Terezy Sauerové v útoku,“ končí za realizační tým hodnocení vítězného zápasu trenér František Štika.


Sestava a btanky: Kuprová, Hořáková – Suchomelová (2), Rezlerová (2), Uhlířová (3/1), Slabá (2), Ritzová, Kaiserová, Švůgrová (1/1), Ferusová (4), Tománková (1), Večeřová (3), Sauerová (5), Hurková, Brezová


Poslední utkání soutěže odehrají Ženy A v neděli 15.5. ve 14.00 hodin na domácí palubovce proti Lions Hostivice.

Štítky:

Comentarios


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page