top of page

Vršovický turnaj 4+1

V sobotu se náš klub ujal pořadatelství turnaje 4+1 ze série pražských turnajů.

Dopoledne odstartovala turnaj kategorie minižactva a k vidění tak byla vidět ze strany všech týmů opravdu krásná miniházená My jsme postavili do této kategorie 2 týmy a oba dva nám vyrážely dech svým nasazením, bojovností a zlepšením. Jsme nadšení, velká poklona a jen tak dál.

Odpoledne přišla na řadu přípravka, kde každý tým byl doslova boží svojí chutí a radostí ze hry My jsme postavili celkem 3 týmy a byl to skvělý krok, protože děti si opravdu zahrály hodně a v průběhu turnaje se neskutečně zlepšovaly K vidění byly i první góly, velice dravá osobní obrana, ale hlavně doslova jiskření v očích a radost každého dítěte a to byla ta největší odměna za celý turnaj.

Celkem se turnaje zúčastnilo 20 skvělých týmů a my jim tímto děkujeme, že přijely a turnaj si s námi užily. Velké poděkování patří všem pomocníkům z řad našeho klubu, bez kterých by turnaj nemohl být uskutečněn a na závěr moc děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří vytvořili fantastickou atmosféru.
Yorumlar


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page