top of page

Vršovičanky úspěšné na písku

Vršovickým dívkám není cizí ani házená na písku. Na Prague Open Beach Handball reprezentují Vršovice dva týmy - Vršovické klobny a Vršovické careny v kategorii starší žactvo a dorost. A ukazují, že jsou prostě šikulky!


Starší dorostenky bohužel musely svou účast v kategorii žen odvolat z důvodu velké marodky, ale i tak se zapojily se svými mladšími spoluhráčkami... A.. nebo.. taky hájí barvy nově vznikající reprezentace.
Vršovické dorostenky (Vršovické carevny) okralovaly svou kategorii a z Ládví si tak odváží pohár za první místo Vršovické klobny obsadily krásné 5. místo Czech Lioness, za které válčily dvě zástupkyně našeho oddílu Míša Brezová a Adéla Zemanová, obsadily 3. místo v kategorii žen.


Všem účastnicím turnaje děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu a gratulujeme k úspěchům!!

ความคิดเห็น


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page