top of page

Starší žákyně sezónu 2021/2022 ještě nekončí

S uplynulým soutěžním ročníkem u starších žákyň jsme spokojené.


Po covidové pauze se nám naštěstí na podzim vrátily všechny hráčky, a dokonce přišly i zbrusu nové.

Z kraje soutěží jsme se ještě trošku potýkali s problémy spojenými s covidem a tím, že si hráčky musely oprášit házenkářské dovednosti, to se povedlo a po kvalifikaci v Brně jsme postoupili do Žákovské ligy, kde holky vybojovaly krásné celkové 11. místo, když jsme si z každého kola přivezli minimálně 4 body, a ne vždy jsme byli v plném obsazení.


Třetí místo v Pražském přeboru nám uteklo na posledním turnaji, kde nám pro zranění chyběly 3 hráčky a dalším nepříjemným soupeřem bylo ohromné vedro. Pozitivum bylo, že si alespoň zahrály všechny hráčky, i ty které nebyly zatím tolik využívány.


Ještě bych zmínila krásné 3. místo na Mikulášském turnaji v Mostě.


Sezóna nám ještě úplně nekončí, jedeme na turnaj do Kynžvartu, na turnaj plážové házené do Prahy a sezónu ukončíme mezinárodním turnajem ve Slovinsku v 7/2022.


Chceme pochválit všechny hráčky za výborné tréninkové i zápasové nasazení, které bude ještě potřeba zvýšit především u hráček, které jdou do mladšího dorostu hrát 2. ligu. Zároveň děkujeme i těm hráčkám, které chodily pomáhat i mladším dorostenkám, kde se rozhodně neztratily ( Tereza Uhlířová, Majda Juřková, Kristýna Halamou, Natálie Vanišová, Dominika Blažková, Eliška Skorunková).


Do našich úspěchů bych též zahrnula dvě hráčky ve výběru Prahy - Kristýnu Halamou a Elišku Skorunkovou.

1. a 3. místo ve střelkyních 7m hodů - Natálie Vanišová (Pražský přebor a žákovská liga).


Pochvaly:

Za velkého tahouna týmu - Kristýnu Halamovou a za oporu v brance - Dominiku Blažkovou a kapitánku týmu Majdu Juřkovou za vedení týmu a komunikaci mezi týmem a trenérkami.


Za realizační tým trenérky Kateřina Švůgrová a Renata StrnadováCommentaires


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page