top of page

Středočeský přebor mladšího žactva - 4. kolo

Středočeský přebor mladšího žactva se odehrál v naši domácí hale Heroldovy sady. Bohužel nedorazil soupeř z Turnova, a tak trenéři museli trochu improvizovat.
V podstatě jsme odehráli takový turnájek Sokol Vršovice vs Úvaly. Všichni naši hráči i hráčky si ale poradně zahráli. Vytvořili jsme náhradou za Turnov náhradní smíšený tým z holek a kluků.

Někteří hráči proto neslezli ze hřiště, ale vůbec jim to nevadilo. Kategorie mladšího žactva potřebuje neustále hrát, hrát a zase hrát, aby se v našem oblíbeném sportu herně zlepšovala, takže i to, že soupeř nedorazil mělo své plusy,“ shodují se trenéři a nezapomínají ani na slova díků: „Děkujeme Úvalům, že dorazili i přes to, že jim chyběl soupeř z Turnova. Zapomenout s poděkováním nesmíme ani na naše věrné fanoušky, kterých si moc vážíme.

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page