top of page

Povinná výhra ženského Áčka

V neděli 3. 4. 2022 přivítal na domácí palubovce A-tým žen družstvo soupeřek z Bohumína 98, které jsou momentálně na posledním místě tabulky. Takováto utkání většinou nepřinášejí extra hezkou házenou, což se v tomto zápase také potvrdilo.„V prvním poločase jsme předváděli průměrný výkon s tím, že se nám nedařilo hlavně ve střelbě spojek. Tato hra pokračovala celý druhý poločas, kdy nás držela nad vodou hra a úspěšnost střelby z křídel a dařilo se nám využívat i rychlých protiútoků. Ke konci utkání jsme díky obraně odskočili na rozdíl devíti branek. V průměrném utkání je potřeba vyzdvihnout výkony Káji Kuprové v brance, která podala super výkon, v poli zahrály dobře Sauerová, Kaiserová, Ferusová a Ritzová,“ chválí za realizační tým výkony hráček trenér František Štika.

Sestava a branky: Kuprová, Hořáková – Suchomelová (1), Rezlerová (3), Uhlířová (3), Slabá (1), Hainzová, Ritzová (3), Kaiserová (5), Švůgrová (3/1), Ferusová (3), Tománková (1), Večeřová, Sauerová (5), Hurková.


Další utkání odehraje A tým žen, (tentokrát jako hostující tým) v sobotu 9. 4. 2022 s celkem Kobylis od 13.00 hodin v hale Heroldovy sady.

Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page