top of page

PHC aneb Pragáč 2022 je minulostí

Uplynulé dny patřily prestižnímu házenkářskému turnaji Prague Handball Cupu. Velmi dobře se na něm prezentovaly i týmy Sokola Vršovice, které se představily hned v šesti kategoriích.


Prague Handball Cup je největším mezinárodním halovým turnajem v házené pro mládež, který se každoročně a už od roku 1992 pořádá o velikonočních svátcích v České republice. V uplynulých dvou letech se akce nemohla kvůli koronaviru uskutečnit, letos se ale turnaj vrátil se vší parádou.


„Pragáč” se opět hrál ve více než 25 halách po celé Praze, výjimkou nebyl ani svatostánek Heroldovy sady, kde naši starší dorostenci ovládli B finále turnaje.Obrovský úspěch slavily také straší dorostenky, které pod vedením trenérek Karoliny Kuprové a Ireny Zemanové vybojovaly na PHC 2022 krásné 3. místo.
Velmi kvalitní zápasy se skvělými soupeři odehrály také naše týmy mladšího žactva a minižactva, které tak získaly mnoho cenných zkušeností do dalších turnajů.
Tři výhra a jednu remízu na turnaji skvěle uhrály také mladší dorostenky a starší žákyně se probojovaly do B finále, kde podlehly dvoubrankovým rozdílem slovenským soupeřkám. Za svou jízdu turnajem si ale pochvalu zaslouží také tyto dva týmy.
Všem našim zástupcům děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a přejeme hodně štěstí a sil do závěru sezony. 😊

コメント


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page