top of page

Perný víkend vršovického potěru

Pořádně perný týden za sebou mají naši nejmenší. Ve 4 dnech odehráli s velkým nasazením a radostí hned 3 turnaje. Sváteční Den studentstva oslavili v hale Heroldovy sady Sokolskými přebory v miniházené. Víkend pak patřil Podkrušnohorské lize a pražskému turnaji 4+1 ve Břvích.
Sokolské přebory v miniházené: „Byl to úžasný den. K vidění bylo mnoho skvělých a nadějných miniházenkářů, radosti, krásných gólů a výborné obrany. Pro nás to byl navíc po dlouhé době turnaj v miniházené, který byl na skóre, a tak nám všechny 4 týmy ukázaly, jak se krásně zlepšují a posouvají se kupředu,“ hodnotí Sokolské přebory šéftrenérka minižactva Šárka Raisová.


Podkrušnohorská liga: „Tentokrát jsme zavítali na horkou půdu Lovosic, a vedli jsme si parádně. Těsná prohra s Lovosicemi a s Duklou a jinak vítězství nad týmy Chomutova, Ústí nad Labem a Mostem. Nejdůležitější pro nás však bylo vidět pokrok, který všichni udělali. Celý tým se turnaj od turnaje zlepšuje. Je úžasné pozorovat, jak do hry všichni vstupují s radostí a obrovským,“ shodují se všichni trenéři.


Turnaj 4+1 Hostivice: „Víkendové snažení skvěle završily 2 týmy přípravky a 1 tým mini na turnaji ve Břví. Všichni hráli téměř bez střídání, bojovali a radovali se z každé povedené akce. Musíme naše nadějná vršovická mláďátka moc pochválit. Velké poděkování patří také všem rodičům za krásnou a neutuchající podporu, bez které by to dělat opravdu nešlo,“ uzavírá hodnocení celého prodlouženého víkendu Šárka Raisová.


Štítky:

Comentarios


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page