top of page

Představení trenérky Alžběty Konečné

Představujeme trenéry našeho klubu: Trenérkou mladších žaček je Alžběta Konečná.

Dosažená trenérská licence: C

Hráčské zkušenosti:

Jsem srdcař, nerada měním, takže mou volbou je Sokol Vršovice. Házenou jsem hrála na postech pravého křídla a pivota 14 let, v mládeži chvíli, kvůli nedostatku hráček Astra Praha.


Trenérské zkušenosti:

Začala jsem mamce s trénováním pomáhat v mých 15ti letech, neuvěřitelně mě to chytlo a bavilo, trénuji doteď s nějakou tou pauzou kvůli rodině.


Největší hráčský úspěch:

U nás byl na hráčské úspěchy spíš můj bratr, který nyní působí v našich mužích. 😊


Největší trenérský úspěch:

Vzhledem k tomu, že jsem doposud měla na starost kategorii mini a přípravky, byl úspěchem každý vstřelený a chycený gól, každý ubráněný hráč atd.. 😊Házené věnujete velké množství času, co pro vás vlastně házená znamená?

Házená je pro mě celé moje dětství, s bráchou jsme se na hřišti pomalu narodili. 😊 Spousta vzpomínek a zážitků. Nyní je to můj nejhlavnější koníček, relax při kterém navíc předávám zkušenosti a vědomosti těm mladším.


Máte v rodině nějaké další házenkáře? Jak se dá časově skloubit rodinný život a časově náročná házená?

Spíš se zamýšlím nad tím, kdo se v naší rodině do házené nezapojil. 😊 Když házenou žije celá rodina, není to nijak zvlášť náročné. Podpora nejbližších je opravdu důležitá.


Házená se teď dlouhou dobu nehraje a vůbec není jasné, kdy se na palubovky opět vrátíme. Jak vy trávíte dny bez tréninků a víkendy bez zápasů a turnajů?

Celkově je celá tato situace náročná, čas se snažím trávit četbou knih, vařením, pečením, pokud je se mnou dcera je náplň času mnohem jednodušší, také trávím čas s přáteli anebo nejlépe někde v přírodě. Jsou, ale také dny, které prostě prospím. 😊


Schází vám házená? Našli jste si jiný (náhradní) sport?

Jistěže schází, komu by nescházela.

Jste v kontaktu s týmem? Jakým způsobem?

Snažíme se přes sociální sítě, sem tam se ozveme, občas pošleme nějaká cvičení, ale víme, že motivace něco dělat je těžká, takže se těším až se už budeme moct potkat osobně a dát si pořádně do těla.


Vaše přání do následujících dní, měsíců, roků?

Hlavně ať jsme zdraví, šťastní a plní energie, ostatní už půjde samo.


Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page