top of page

Od lídra přivezlo ženské Áčko důležitý bod

V sobotu 18. 3. 2022 čekal na vršovický A-tým žen důležitý zápas s lídrem tabulky. Ještě před odjezdem do Kunovic však nastal problém s velkou marodkou. Tým pod vedením trenérů Petra Sychry a Františka Štiky nakonec na Moravu odjížděl s dvanácti hráčkami.„Utkání bylo od začátku herně neuvěřitelně vyrovnané, avšak rozdíl byl v tom, že se nám nedařilo střelecky. Po celý průběh prvního poločasu jsme ztráceli na soupeře dva až tři góly. Ani po začátku druhého poločasu se situace nezměnila. Rozhodující okamžik přišel až patnáct minut před koncem, kdy došlo k výměně brankařek a naše hráčky neuvěřitelně zlepšily obranu i střelbu. Soupeř byl v té době ve své útočné fázi zcela bezradný. Samotný konec zápasu byl velmi dramatický a nám se podařilo patnáct vteřin před koncem vyrovnat. Soupeř si ještě vzal time-out, ale na konečný výsledek už to nemělo vliv. Je potřeba pochválit všechny hráčky, které do boje zasáhly, protože tato remíza byla skutečně „vydřená“ a zvlášť Báru Švůgrovou za proměňování sedmimetrových hodů,“ oceňuje výkony hráček trenér František Štika.Sestava a branky: Klečková, Hořáková – Suchomelová (4), Rezlerová (4), Uhlířová (2), Hurková (2), Slabá, Hainzová (5), Ritzová (2), Kaiserová (1), Švůgrová (8/7), Šmahelová (1)


K dalšímu utkání odjíždějí ženy A v neděli 27. 3. 2022 do Havlíčkova Brodu.

Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page