top of page

Nedělní klání ženské složky

V neděli se na domácí palubovce opět představí dorostenky a ženy.

Zápasový trojlístek odstartují starší dorostenky ve 13. hodin, kdy se poperou o veledůležité 2 body se soupeřem z Bohumína. Bohumín je v tabulce těsně nad vršovickými házenkářkami se ziskem 2 bodů, které na jejich palubovce ztratily právě naše hráčky. Domácí prostředí by však mohlo pomoci a tým by se tak mohl dočkat prvních bodů a třeba se i odlepit ode dna tabulky.

Následovat bude v 15:00 utkání dalších "tabulkových sousedek" a to vršovických žen "A" a Lions Hostivice.Posledním zápasem nedělního dne bude utkání mladších dorostenek, které vyzvou Slavoj Tachov. Oba tyto celky dělí v tabulce dvě místa, ale pouze jediný bod.
K vidění by tak v neděli mohla být velmi zajímavá házená a vyrovnaná utkání. Přijďte vršovické házenkářky podpořit v honbě za cennými body!!


コメント


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page