Muži A - První kolo první bod

K prvnímu soutěžnímu utkání po téměř roční pauze jsme jeli do Velké Bystřice. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, a tak trochu jsme nevěděli co můžeme předvést my. Přece jen se dlouho nehrálo a zapracováváme do týmu pár nových tváří. K tomu se přidala absence dvou hráčů základní sestavy a souběžně probíhající zápas B týmu a naše sestava vypadala jak za starých časů = 10 hráčů a dva brankáři.

Samotný zápas pak byl po celou dobu velmi vyrovnaný. My jsme velmi dobře začali a postupně se dostali až do čtyř brankového náskoku. Pak jsme si bohužel dovolili výpadek a mezi 12-23 minutou vstřelili pouze jeden gól a pustili soupeře do jednobrankového vedení. To jsme si na konci poločasu vzali zpět a do šaten jsme odcházeli za stavu 12:11 v náš prospěch. Po celou první půli nám velmi dobře fungovala obrana, za kterou spolehlivě chytali oba gólmani.