top of page

Mladší žactvo odehrálo další turnaj Středočeského přeboru

Víkend 9. a 10. 10. 2021 patřil týmům mladšího žactva A a B, kteří odehrály zápasy Středočeského přeboru na palubovce haly v Úvalech.„Chválíme všechny naše hráče a hráčky za předvedené výkony. Musíme říct, že se úplně všichni opravdu snažili a do zápasů dali všechno, co se do této chvíle naučili, a že toho není málo, zvláště když uvážíme fakt, že se někteří postavili na hřiště teprve na začátku září 2021,“ shodují se společně trenéři a nezapomínají ani na poděkování organizátorům, soupeřům a fanouškům: „Chceme moc poděkovat týmu Úval za perfektní atmosféru v hale, zajistili bezproblémové rozhodčí (prý pískali poprvé - fantazie), týmu Kostelce, Mladé Boleslavi a Mělníka za utkání. V neposlední řadě pak fandům za podporu i přes neustálý křik trenérů byli slyšet, a také vršovické šeftrenérce Šárce Raisové za podporu trenérů a chválu hráčů.“


Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page