top of page

Minižáci odehráli svůj první turnaj 6+1

Podkrušnohorská liga je krásný házenkářský projekt, již s dlouhou tradicí a my jsme moc rádi, že se této soutěže můžeme účastnit. v NEDĚLI 26. 9. 2021 jsme odehráli 5 skvělých utkání s týmy Dukla Praha, Lovosice, Louny, DHK Baník Most a HK Most.
Zápasy to pro nás byly opravdu těžké, vzhledem k našim nulovým zkušenostem házené 6+1, ale o to více nás celý tým neuvěřitelně potěšil a to především svojí chutí hrát, bojovat do poslední vteřiny každého zápasu a chutí na sobě pracovat a zlepšovat se. Celý turnaj nás zdobila osobní obrana, kde jsme si opravdu sáhli na svoje síly, ale všichni to zvládli skvěle! V útoku jsme si ještě nevěděli moc rady, ale my se těšíme na tréninky, kde vše budeme postupně pilovat. Byl to skvělý turnaj, ve kterém jsme šli krůček po krůčku, v každém zápase o malinko výš a my za to celému týmu děkujeme!!! Jste naši bojovníci.


Na závěr nám dovolte poděkovat všem našim skvělým soupeřům, organizátorům turnaje Házená Louny (TJ Lokomotiva Louny) a našim báječným rodičům za pomoc s dopravou a příjemnou atmosféru, kterou nám vytvořili. :-)Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page