top of page

Miníci okusili palubovku 2. Bundesligy

Vršovičtí minižáci si v neděli 31. 10. 2021 užili fantastický turnaj Halloween Cup 2021 v Drážďanech, kde v konkurenci týmů z Lipské akademie, Füchse Berlín, Rostocku, Dresdenu, Elbflorenzu, Chemnitzu a mnoha dalších zvučných klubových jmen odehráli 5 velice náročných utkání jejichž nedílnou součástí byla i osobní obrana.


„Turnaj byl ve všech směrech skvělý a inspirativní. Utvrdili jsme se v tom, že systém, kdy učíme jednotlivce již v tomto věku ubránit velký prostor, je jeden z nejlepších herních systémů,“ shoduje se trio trenérů Šárka Raisová, Kristýna Klečková a Pavel Tůma, kteří děti na turnaj doprovázeli a s nadšením v hodnocení mezinárodní akce pokračují: „Všichni naši hráči si zaslouží obrovskou pochvalu. Museli si, tak říkajíc, pořádně hrábnout a ukázat svoji vůli a bojovnost. Bylo skvělé sledovat, jak se každý hráč či hráčka zápas od zápasu zlepšuje a krůček po krůčku všichni plní nastavené cíle. Skvělé bylo také to, že to navíc šlo po každém zápase s úsměvem na rtech. Nejlepším hráčem našeho týmu byl na konci turnaje vyhlášen Oliver, který nás skvěle podržel v bráně, za což mu ještě jednou děkujeme a moc gratulujeme. Máme velkou radost, že jsme tento turnaj i přes všechny peripetie a opatření ohledně Covidu19 zvládli a hlavně z toho, že jsme měli možnost si vůbec takový skvěle obsazený zahraniční turnaj zahrát. Jako vždy si krom hráčů a hráček zaslouží naše poděkování také rodiče a nesmíme zapomenout ani na klub Sokol Vršovice, kterému děkujeme za podporu.“Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page