top of page

Hodnocení sezóny 2021/2022 - mladší žactvo

Letošní sezóna našemu mladšímu žactvu vyšla dle očekávání.


Na začátku září jsme hráli na turnaji v Lovosicích a naši hráči neměli ani ponětí jaký to vlastně sport hrají.

Většina hráčů chodila pravidelně na tréninky a postupně se jejich házenkářské dovednosti, fyzická kondice, obratnost, rychlost, házení a chytání míče zlepšovalo. Každý měsíc jsme mohli na Středočeském a Pražském přeboru a turnajích hodnotit jejich zlepšování v herních činnostech. V jarních měsících jsme již některé utkání začali i vyhrávat. V Pražském přeboru jsme v posledním kole prohrály pouze s Lokomotivou Vršovice o jedinou branku, která padla v posledních sekundách utkání a tím jsme skončili v celkovém pořadí na 6 místě.Chtěli bychom pochválit všechny hráče a hráčky, že jsou bezvadná parta sportovců a za jejich přístup ke všem tréninkům jak v hale, atletice, bazénu, a i ve fitku. Rodičům za pomoc při dopravě na zápasy, fandění a podporování. Nechceme zapomenout na poděkování naší šeftrenérce Šárce Raisové, která nám pomáhala v trénincích a na turnajích.


Do příští sezóny máme opět vysoké cíle a chceme se ještě víc zlepšovat ve všech dovednostech, dávat hodně branek a být rychlejší v obraně.


Za trenérský tým Kateřina Adamová

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page