top of page

Historický úspěch A týmu žen v hodnocení trenéra Sychry

Sezóna 2021/2022 skončila pro družstvo žen A velice dobře. Cílem družstva bylo v soutěži hrát o medailové umístění, to se povedlo a umístění na celkovém druhém místě je v historii první ligy žen ve Vršovicích zatím největší úspěch.
Soutěž se od začátku vyvíjela velice dobře, po čtyřech kolech bylo družstvo bez ztráty bodu. První podzimní porážka přišla v domácím zápase o branku s Kunovicemi. Následně pak v podzimní části družstvo prohrálo ještě dvakrát, a to v Otrokovicích a v úplně posledním zápase podzimu v Hostivicích.

I přes tyto porážky bylo umístění na třetí příčce po podzimu velice slušné.


Vstup do jarní části soutěže se nám bohužel nepovedl, navíc krom porážky v Bohunicích přišlo také vážné zranění ramene hráčky Večeřové.

Vše se ale v dobré obrátilo a ve zbytku jarní části družstvo ztratilo už pouze dva body za dvě remízy, a to Kunovicích a Ivančicích. Remíza v Ivančicích navíc zaručila před posledním kolem jistu stříbrné příčku v soutěži.

V celkovém hodnocení je určitě potřeba vyzdvihnout naší obranou činnost, kdy družstvo inkasovalo nejméně branek v celé soutěži.


Dalším světlým faktem byla určitě po celou sezonu tréninková morálka velice skvělá parta, která se mezi děvčaty vytvořila, to se také v některých zápasech určitě potvrdilo.


K úspěchu přispěl také vyvážený hráčský kádr, kdy se na každém postu objevila dvojice až trojice vyrovnaných hráček, když se někomu vyloženě nedařilo, střídání nebylo vůbec bolestné.


Závěr je potřeba velice poděkovat realizačnímu týmu Kateřině Švůgrové a Františku Štikovi, s tímto týmem se nám v soutěži velice dobře pracovalo a tým si užil hodně srandy. A samozřejmě poděkování patří všem hráčkám, protože to byly hlavně ony, co se podílely na tomto skvělém výsledku.


Zápasovou část máme za sebou, do konce června se družstvo bude scházet dvakrát v týdnu. Jednou hala, kde budou probíhat doplňkové sporty a jednou týdně posilovna.
Na novou sezónu se začneme intenzivně připravovat hned od 1. srpna, kdy se budeme scházet každodenně a budeme střídat halu a přilehlé venkovní prostory v parku Heroldovy sady.

Jako každý rok vyjedeme i na malé soustředění do Ledče a na konci srpna se zúčastníme přípravného turnaje v Otrokovicích.


Do příští sezóny nás čeká velká výzva, protože určitě budeme chtít letošní stříbrný úspěch zopakovat, ne-li ještě vylepšit.


Za A – tým žen Petr Sychra

Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page