top of page

Dorostenci přezimují na 4. místě

Se 13 body a s bilancí šesti výher, jedné remízy a tří porážek přezimují vršovičtí starší dorostenci na pěkném 4. místě v tabulce 2. ligy. Realizační tým hodnotí dosavadní průběh soutěže takto:"Kvůli odchodu téměř všech hráčů základní šestky do mužské kategorie jsme nastoupili do letošní sezóny s částečnou nejistotou, zda bude tým konkurenceschopný. Tyto obavy byly opodstatněny také menším počtem hráčů, absencí stálého brankáře a příchodem velkého počtu nových hráčů z různých týmů. Po prvních pár vyhraných zápasech se naše obavy rozplynuly a v první části sezóny tento tým ukázal svoji kvalitu.


Hlavním pilířem relativně úspěšné podzimní části byla dobrá chemie týmu, velká bojovnost a chuť našich hráčů. To se projevilo především kvalitní koncovkou vyrovnaných zápasů. Současně jsme se snažili prezentovat rychlou útočnou házenou. Také bychom rádi zmínili úspěšný střelecký výkon Adama Petríka, který se momentálně nachází na čtvrté pozici nejlepších střelců soutěže. Mezi další opory týmu patří také Adam Lojík a Jan Kadlec."Všechno zalité sluncem určitě nebylo.


"Největším kamenem úrazu byla často děravá obrana související i s častou absencí gólmana. Dalšími problémy byly marodka už tak malého počtu hráčů a neschopnost útoku proti vytažené obraně. Spousta hráčů také trpí občasnou emoční labilitou, ať už na tréninku, nebo v zápasech.


Podzimní část hodnotíme kladně, ale zároveň očekáváme lepší výkony a hlavně vyšší umístění na konci sezóny."


Přejeme klukům, aby se jim jarní část vydařila a aby se v závěru soutěže mohli radovat z medailových pozic.


Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page