top of page

Důležitý bod a třetí místo tabulky patří ženskému Áčku

Zápas 14. kola první ligy odehrálo ženské Áčko na palubovce Jindřichova Hradce, připsalo si bod za remízu a před reprezentační pauzou střeží průběžné 3. místo ligové tabulky.

„Celý týden jsme se na tento zápas poctivě připravovali, protože jsme věděli, že nás čeká velmi tvrdý boj. To se od začátku utkání stoprocentně potvrdilo. Celý první poločas byl neuvěřitelně vyrovnaný, každé družstvo vedlo maximálně o jednu až dvě branky. V prvním poločase nastoupila v brance Karolina Kuprová, které se v tomto zápase ale moc nedařilo. Co se týče hry v poli, v útočné fázi se nám poměrně dařily nacvičené šablony a ani koncovka nebyla špatná. Střelbu v prvním poločase jsme měli 25/16. V obraně jsme měli trošku potíže s pivotem soupeře, kterého jsme nebyli schopni pokrýt. Stejně tak byl malý problém s hráčkou na pravé spojce, která v prvním poločase všechno, co hodila na bránu, proměnila v gól. V druhém poločase jsme se snažili pokračovat ve stejném výkonu, ale bohužel domácím hráčkám se podařilo odskočit na tři branky. Tento náskok si soupeř udržoval až do 50. minuty, kdy naše děvčata zkvalitnila jak obranu, tak útok a hra se začala vyrovnávat. Bylo to též podpořeno velmi dobrým výkonem Hořákové v brance i v útoku se začalo dařit střelecky, což vydrželo až do konce neuvěřitelně dramatického zápasu. Nakonec jsme tedy s remízou spokojeni,“ říká k vyrovnanému zápasu za trenérský tým František Štika a dodává: Za vyzdvihnutí stojí výkon Suchomelové, Rezlerové a nakonec Švůgrové, která perfektně proměnila všech šest sedmiček. A samozřejmě výkon Hořákové."


Sestava a branky: Kuprová, Hořáková – Švůgrová 7, Suchomelová 6, Rezlerová 4, Ferusová 2, Uhlířová 2, Hurková, Slabá 2, Ritzová 2, Sauerová 2, Kaiserová 2, Tománková 1, Hainzová


Po reprezentační pauze odehrají Sokolky zápas 15. kola v neděli 13. 3. 2022 na domácí palubovce Heroldových sadů se soupeřkami z Velkého Meziříčí.Štítky:

Comments


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page