top of page

Blíží se oslavy 100 let házené ve Vršovicích

Začínají přípravy na oslavu 100 let házené ve Vršovicích, která proběhne 1. 10. 2022.


Obracíme se na všechny milovníky a pamětníky vršovické házené s prosbou o pomoc při sbírání materiálů k tomuto výročí.Budeme rádi, když nám zapůjčíte především fotografie, texty, plakáty, vlajky, propagační předměty atd. vztahující se k dění v celé historii našeho klubu.


Fotografie můžete zaslat i naskenované, prosíme ale o dodržení určité kvality i v originálech a s popiskem o jakou akci, zápas, moment jde, stejně tak o popisek toho, kdo se na fotografiích nachází, a o který ročník se jedná.


Pokud se nejedná o vyloženě raritní záležitosti, měla by se 1 fotografie vztahovat vždy pouze k jedné akci (prosíme ne 100 fotek z jednoho turnaje).


Pro dohodu, jak takové artefakty dostat na správné místo použijte email adresu konecny@hazenasokolvrsovice.cz , nebo adresu info@hazenasokolvrsovice.cz , případně telefon 724 316 950.


Předem děkujeme za Váš zájem a spolupráci, věříme, že si společnou oslavu se vzpomínáním určitě užijeme.


Za vedení klubu Vít Konečný

Štítky:

Comentários


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page