top of page

"B" tým žen v horních patrech tabulky

Ženy "B" letos bojují o co nejlepší umístění v pražském přeboru. Soutěž vzhledem ke svému formátu umožňuje dohrávání celé řady zápasů podzimní částí i v novém roce. Rozpětí počtu odehraných zápasů jednotlivých týmů se pohybuje od pěti až do devíti.Dosavadní průběh soutěže hodnotí trenérka Radka Fröhlichová a asistentka Kristýna Chajdová.
"Ženský "B" tým přezimuje v tabulce na krásném druhém místě s bilancí 9 zápasů, 5 výher, 1 remízy a tří proher. V trénincích jsme hodně zapracovaly na obraně a - myslíme - že jsme se dokázaly poučit ze svých chyb a tomu odpovídala také naše předváděná hra. Ve většině zápasů nás dokázaly podržet brankářky. V útoku jsme občas měly více štěstí než rozumu, ale držela nás i naše jistota - Kateřina Šajnerová -, která je v tabulce střelců momentálně na prvním místě se 73 trefami.

Na jaře sice budou ještě nějaké dohrávky, ale vzhledem k tomu, že náš tým se podařilo rozšířit o nové posily, které se v jarní části sezóny i naplno zapojí do zápasů, věříme, že se nám podaří udržet na předních příčkách tabulky i na konci soutěže."


Držíme našim ženám palce, aby se jim v roce 2024 dařilo přinejmenším stejně dobře jako v roce loňském.Comentários


Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page