top of page

Atým žen v malém pražském derby vítězný

Tentokrát již 19. kolo 1. ligy odehrál A- tým žen v hale Heroldovy sady jako hostující tým v malém pražském derby. Podle postavení v tabulce bylo pravděpodobné, že to bude utkání, které nepřinese nijak zajímavou házenou, což se bohužel také potvrdilo.


SOKOL KOBYLISY - SOKOL VRŠOVICE 22:29 (10:15)


„V 1. poločase byla ještě střelba jakž takž na úrovni, obranu lze hodnotit lepší průměr. Kobylisy bohužel hrály zdržovací taktiku, takže byly minutu a půl až dvě v útoku. To celkovému projevu házené neprospělo, přesto jsme první poločas vyhráli 15:10. Ve 2.poločase sklouzla hra do velkého průměru, co se týče předvedené hry i střelby. Opět jsme si vybrali šestiminutový úsek, kdy se nedařilo v obraně a soupeř stáhl skóre na dvě branky. Po důrazné domluvě se nám podařilo opět odskočit o 6-7 branek, což vydrželo až do konce. Podobná výkonnost by však nemusela stačit za týden v zápase proti TJ Jiskra Otrokovice,“ říká k odehranému vítěznému zápasu zástupce realizačního týmu trenér Štika, ale nezapomene ani na slova chvály: „V tomto nepříliš líbivém utkání je třeba vyzdvihnout výkon Ritzové a Švůgrové, v bráně pak Kuprové.“


Sestava a branky: Kuprová, Hořáková – Suchomelová (4), Rezlerová (1), Uhlířová (3), Slabá (1), Hainzová (4/1), Ritzová (6), Kaiserová (2), Švůgrová (6/2), Ferusová, Tománková, Večeřová (1), Sauerová (1), Hurková.


Příští utkání odehrajeme opět na domácí půdě Heroldových sadů v neděli 1. 5. 2022 ve 12.00 hodin proti Otrokovicím.Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page