Miníci se předvedli na turnaji 4+1 i v televizi NOVA

Vršovické nejmenší naděje si poslední den před vynucenou koronavirovou pauzou užili nejen turnaj 4+1 na Astře Praha, ale i svou první minutu slávy v hlavním zpravodajství jedné z nejsledovanější televizních stanic v Česku, televizi Nova.

Ještě před startem našich týmů na turnaji se miníci zúčastnili rozhovorů, které na hřiště Astry přijela udělat pro televizní zpravodajství moderátorka Eliška Kopánková, kterou házenkáři mohou znát také z videí turnaje Prague Handball Cup. Děti si natáčení užily, nestyděly se a všechny byly úžasné.

Hodnocení herní stránky turnaje pak bylo na trenéru Pavlu Tůmovi: „Děti jsme rozdělili opět do tří družstev, tedy družstva mini a dvou přípravek. Původně jsme sice počítali se 30 dětmi, ale nemoci a omluvenky rázem jich řady srazily na číslo 20.

Dopoledne se v kategorii mini představilo 6 statečných, pro které máme jen slova chvály. Bylo vidět nasazení a snaha přenést naučené věci z tréninku do zápasu.

Odpoledne jsme pak děti rozdělili po 7 na modré a bílé družstvo. Začátek odpovídal tomu, že se jedná až na výjimky o zářijové nováčky, ale postupně se hra lepšila. Nikomu z dětí se však nedal vytknout zápal pro hru a bojovnost, kterou nahrazují své nedostatky. Byl na ně prostě moc hezký pohled, který si snad zase brzy, tedy po rozvolnění vládních nařízení, dopřejeme.“

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp