top of page

Mladší žačky: Pražský přebor - 2. turnaj

Neděli 4.10. strávily mladší žákyně na 2. turnaji Pražského přeboru na hřištích Astry.

Za mocného povzbuzování rodičů se děvčata střetla postupně se soupeři:

Vršovice – TJ Astra – 4 : 6 – zápas se hrál za chladnějšího počasí jako první. Seznamování s povrchem nám trochu trvalo, přesto je zápas hodnocen kladně, škoda neproměněných šancí a pár línějšími pasážemi.

Vršovice – DHC Slavia B – 6 : 11 – ve hře s osobní obranou dostaly šanci převážně mladší hráčky, které určitě neudělaly ostudu, obranu zvládají dobře. Problémem všech hráček zatím je po získání míče zbrklé rozehrání, což se stává i u starších kategorií.

Vršovice – DHC Slavia A – 4 : 19 – zde po povedené osobní obraně (4:9), nedokázala děvčata navázat na tuto hru. Bohužel se projevila nesehranost týmu, kdy o sobě ještě děvčata moc neví, a tak přihrávky končily v rukou soupeřek.

Vršovice - HC Háje – zelení – 12 : 8 - těsně před zápasem si děvčata na radu trenérek vyzkoušela jednoduchou hru na osobní obranu. Rada vycházela, jen problémem stále zůstává zpracování míče. Přesto se podařilo hru osobní obrany vyhrát a dotáhnout pak zbytek zápasu do vítězného konce. Zde se konečně i probudila řádně lavička, kdy při každé trefené, či brankářkami chycené, střele, neskutečně aplaudovala.

Do hry se na turnaji zapojily všechny hráčky. Oproti minulému turnaji jsou vidět pomalé pokroky a zlepšení. V každém zápase jsme získaly další cenné informace o každé naší hráčce, jak po herní, tak i po lidské. Stále je tedy před námi spousty práce.

Další turnaj nás čeká již příští neděli na Slavii Praha, kde nám bohužel bude chybět fanouškovský klub.

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky