A-tým žen na lídra soutěže nestačil

29/09/2020

V dalším ligovém kole přivítalo ženské Áčko ve své hale tým Ivančic, který v současné chvíli vede ligovou tabulku.

S favoritem zápasu držely Sokolky krok do stavu 3:3, poté jim soupeř odskočil na 7:3 a tento náskok si udržel do konce poločasu. "Našemu družstvu se vydařil nástup do 2. poločasu, kdy se podařilo stáhnout náskok soupeře na jedinou branku. V tomto okamžiku si soupeř vzal time-out, po kterém naše družstvo opět vypadlo z tempa a soupeř znovu navýšil své vedení. Bohužel jsme však opět udělali velké množství technických chyb, a nevýrazná byla i střelba. Z jednotlivců bych vyzdvihl Ritzovou, která střelila 5 branek, stejně jako Šajnerová, a v brance Cibulkovou, která předvedla vpravdě neskutečný výkon, který nám však k zisku bodů bohužel nestačil," končí hodnocení asistent trenéra František Štika. 

 

 

 Sokol Vršovice - HK Ivančice  22 : 27 (11 : 15)

 

 

Sestava a branky: Hořáková, Cibulková, Kuprová - Ferusová (1), Suchomelová (2), Vacková (2), Rezlerová (1), Hůrková, Hainzová (4), Večeřová (1), Novotná (1), Ritzová (5), Motejlová, Švůgrová, Šajnerová (5)

 

Po reprezentační pauze sehraje A-tým žen zápas 5. kola v sobotu 10.10. na palubovce družstva Bohunic.

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp