Dobrá hra jen v prvním poločase na lepší výsledek nestačila

V sobotu 19.9.2020 se uskutečnilo první mistrovské utkání staršího dorostu v domácím prostředí, ve své hale a před domácím publikem.

Sokol Vršovice – TJ ČZ HBC Strakonice 1921 20:27 (13:14)

V prvním poločase se hráči našeho týmu prezentovali velmi dobrou obranou, a také v útočné fázi se hráčům dařilo proměňovat střelecké příležitosti. V 17. minutě zvyšoval gólem Karel Líbal na 7:5. Poté se ale hra vyrovnala a v poločase svítil na ukazateli skóre stav 13:14.

Na začátku druhého poločasu jsme obdrželi tři góly v řadě za sebou a soupeř nám gólově trošku utekl, přesto ještě 46. minutě jsme prohrávali jen o tři góly (19:22). Poslední čtvrthodina zápasu už našemu týmu nevyšla a do šaten jsme odešli s konečným výsledkem 20:27.

Hodnocení utkání se Strakonicemi ze svého pohledu a svýma očima připravil a zpracoval náš univerzální hráč, hrající na postu spojky i pivota Karel Líbal.

"Do zápasu jsme nastoupili s chutí a nasazením. V obraně jsme jezdili a hráli jsme tvrdě. Soupeř pořádně nevěděl, co proti nám hrát. Co se týče útoku, tam jsme taky předvedli slušný výkon. Vycházely nám kombinace s pivotem a různé signály, které máme nacvičené. Bohužel jsme se ale nedostali na začátku druhého poločasu do stejného tempa, což značně ovlivnilo výsledek

utkání. V útoku jsme se rychle snažili stáhnout ztrátu z poločasu prvního a často nám vypadávaly míče nebo nás zklamala koncovka. Neúspěšnost v útoku se projevila i v obraně, kde jsme nebyli dostatečně důrazní a Strakonice toho s přehledem dokázaly využít. I tak si myslím, že jsme předvedli pěkný výkon.

Chtěl bych pochválit celý tým, že odmakal celý zápas. Zároveň patří velké díky našim hráčům z mladšího dorostu, Vojtovi Müllerovi, Honzovi Karnetovi a Tomáši Mikšovskému, kteří nás doplnili. Myslím si, že se nemají za co stydět a našemu týmu pomohli."

Sestava a branky: Bartoš – Alger, Janata (5), Jína, Karnet, Kubát (2), Líbal (5), Mikšovský, Müller (5), Rajtr, Strnad M. (1), Strnad O. (2), Tůma.

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp