K vítězství nechybělo mnoho...

V sobotu 12.9.2020 odjel tým starších dorostenců ke svému prvnímu mistrovskému utkání do Loun. Za sebou měl srpnovou letní přípravu a dvě přípravná utkání - s Duklou Praha a s týmem bývalých hráčů staršího dorostu, kteří v létě přešli do kategorie mužů.

Přestože utkání v Lounech nakonec neskončilo pro náš tým vítězně, tak hráči z Loun odjížděli se vztyčenou hlavou.

A jak viděl první mistrovské utkání jeden z kapitánů týmu a levá spojka staršího dorostu Vojtěch Janata?

„Už před zápasem s Louny jsme věděli, že to soupeř nebude jednoduchý a poctivě jsme se připravovali. Začátek utkání byl velice vyrovnaný až do 20. minuty, kde nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek a my to doháněli až do druhého poločasu. Ve druhém poločase se nám podařilo nejen srovnat, ale dokonce i utéct soupeři o tři branky. Poté soupeř zase dorovnal a nastalo vyloučení Lounského hráče, bohužel se po našich velkých chybách dostali do vedení. Na tento náskok jsme už nedokázali odpovědět a dopadlo to pro nás prohrou o tři branky.

Chtěl bych pochválit odhodlání a nasazení všech hráčů, a hlavně Matěje Strnada, který byl se svými osmi góly nejlepším střelcem zápasu a brankáře Matěje Bartoše, který zachytal výborně. V obraně se nám dařilo přebírat pivota, a zejména se nám povedlo bránění při zaběhnutí druhého pivota.

Myslím si, že jsme předvedli dobrý výkon a na domácí půdě určitě vyhrajeme.“

Lokomotiva Louny – Sokol Vršovice 27:24 (14:12)

Sestava a branky: Bartoš – Alger, Homolka (1), Janata (4), Jína (2), Kubát (1), Líbal (7), Rajtr, Strnad M. (8), Strnad O. (1), Tůma.

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp