První výjezd sezony ženám nevyšel

07/09/2020

V sobotu 5.9. začal pro A - tým žen nový ročník první ligy, a to zápasem na půdě favorita - družstva Lázní Kynžvart. Ten neponechal nic náhodě a naše hráčky z palubovky doslova smetl. 

 

 

 

Lázně Kynžvart - Sokol Vršovice 36:17 (18 :5)

 

"Na tento zápas jsme odjížděli s tím, že bychom mohli domácí tým eventuálně překvapit. Už první okamžiky zápasu ukázaly, jak hluboce jsme se mýlili. "Dámy" ani náhodou nezrealizovaly pokyny, které dostaly před zápasem, a proto pro nás první poločas dopadl naprostým fiaskem: 18:5. Při střelbě 27/5, čtyřech neproměněných sedmimetrových hodech po sobě a třinácti technických chybách nešlo s domácím týmem, který hrál velmi dobře, držet krok. Náš výkon byl neuvěřitelně chaotický, v obraně nedůrazný. Pouze brankářka Hořáková předvedla nadprůměrný výkon. Domácí tým nás neskutečně ničil rychlými protiútoky po našich technických chybách, kterých jsme v průběhu celého utkání udělali dvacet. Po poločasovém průvanu v kabině se dalo očekávat, že se hráčky budou snažit s výsledkem něco udělat, což se nepodařilo. Domácí tým hrál velmi rychle kombinačně,  v obraně důrazně, na což jsme za 60 minut nenašli recept.

 

Na tomto debaklu se podílely: brankářky Hořáková a Cibulková - Hainzová (2), Ritzová (2), Motejlová (5/3), Rezlerová (1), Suchomelová (1), Sauerová (3), Večeřová (3), Ferusová, Vacková, Švůgrová, Hůrková, Novotná. 

 

Doufáme, že tato prohra nám otevře oči a v dalším, tentokrát již v domácím utkání, v neděli 13. 9. od 14:00 hodin proti Havlíčkovu Brodu předvedeme diametrálně odlišný výkon."

 

 

Tags:

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp