Ani o prázdninách nezahálíme

13/08/2020

V hale Heroldovy sady je živo i během letních prázdnin. Například středeční den si děti příměstského tábora všestranných sportů okořenily ukázkovými hodinami házené ve spolupráci s Mini Handball Academy a trenérů našeho oddílu.

 

 

Ve spolupráci s Házená TJ Sokol Praha Vršovice jsme uspořádali ukázkové hodiny házené, tedy v tomto případě mini házené, pro jeden skvělý sportovní příměstský kemp, kde si každý den děti zkouší jiný sport. Dvě party zapálených sportovců ve věku od 6-ti do 13-ti let si tak měly možnost užít  pořádnou dávku her a zábavy,“ osvětluje program dne trenérka Šárka Raisová a nezapomíná ani na slova díků a chvály: „Všichni byli skvělí, zaslouží velkou pochvalu za chuť, bojovnost, dravost a zapálení. Musím říct, že je to radost trénovat s takovými dětmi. Velké díky také trenérům Sokola Vršovice za pomoc. Pevně věřím, že si některé z těchto dětí najde cestu do našeho házenkářského světa.“

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload