Hodnocení sezóny 2019-2020 - starší dorostenci

Pokud se nedohraná, resp. anulovaná sezóna dá vůbec po výsledkové stránce hodnotit, tak snad jen z dílčího hlediska. V tomto kontextu si dovolíme říct, že uplynulá sezóna týmu starších dorostenců, se dá považovat za vydařenou. Tuto skutečnost potvrzuje tabulka soutěže 2. dorostenecké ligy Z, ve které náš tým, jak po skončení podzimní části, tak i v březnu v době přerušení soutěže, tedy po 14. odehraných kolech figuroval na průběžném 2. místě – se stejným počtem bodů jako vedoucí Liberec, ale s horším rozdílem vstřelených a obdržených gólů. Právě na toto důležité a možná klíčové utkání s Libercem – tedy utkání o průběžné první místo v tabulce, se naši hráči velmi poctivě a intenzivně připravovali. Dokonce tým absolvoval týdenní koncentrovanou přípravu i s dopoledními tréninky. Všichni jsme věřili, že v jarním utkání s Libercem, které se mělo hrát v „našem domácím prostředí“ zvítězíme, získáme dva body a posuneme se tak do čela tabulky. Předčasné ukončení soutěže však tuto vzájemnou herní konfrontaci již neumožnilo...