Mladší žáci se v nedohrané sezoně hlavně sehrávali

04/05/2020

Hodnocení této sezony bude trochu složitější nebo spíš jiné z důvodu, jenž předpokládám, že všichni víme... 😊. Na úvod sezony soustředění v Ledči bylo z mého pohledu "uspokojující a povedené", více k tomu asi není co dodávat.

 

Na podzim se kluci trochu hledali a rozkoukávali, a to jak při trénincích, tak hlavně při zápasech, zvláště, když jsme s sebou neměli naše dva "nejlepší" hráče, nebyl nikdo, kdo by převzal za tým "zodpovědnost".

 

Jasně, vím že jsou kluci ještě malí, ale i tohle se musejí naučit. Na někom leží tíha zápasu více a na někom méně, tak to prostě je. A pro některé je zatím zápas spíše utrpením a těší se na tréninky? Spíš by to mělo být obráceně, ne? 😊

 

Ke konci podzimu se to už docela zlepšilo, ale zato přes zimu, děs a bída, hlavně docházka.

 

Většinou v pěti, šesti hráčích se toho moc "vymýšlet" nedá, a když už se to začalo zlepšovat a blížil se první jarní soutěžní turnaj, tak to dopadlo, jak všichni víme...covid-19... ☹ ...ale hlavně zdraví!!!

 

 

Do konce sezony budeme trénovat dvakrát týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek. Středa odpadá, protože je v sokolovně rekonstrukce podlahy. Počítám, že trénovat budeme asi do 22.6. (ještě upřesním). A poslední týden v srpnu nás zase čeká soustředění, ale to už je začátek sezony nové. 😊

 

Za celý trenérský tým musíme poděkovat rodičům, a to především za spolupráci a podporu.

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp