top of page

Memoriál Karla Šulce v podání minižaček

V uplynulém víkendu se minižačky Sokola Vršovice zúčastnily největšího dívčího žákovského turnaje v Čechách - Memoriálu Karla Šulce.

Na třídenní turnaj nakonec do Plzně odjelo 11 statečných princezen, pro které bylo v souvislosti s turnajem vše nové. První výjezdní turnaj se spaním, první venkovní turnaj hraný na umělé trávě, a to vše znásobeno zimou větrem a přeháňkami. Přesto, se s tím bez větších problémů popasovaly skvěle, a to i přes porci až 5-ti zápasů denně, za což jim patří velké poděkování a náš obdiv,“ chválí své svěřenkyně trenér Pavel Tůma a pokračuje v hodnocení turnaje:

„V základní skupině jsme se postupně utkali s pozdějšími vítězkami z Písku A a týmy Sl.Plzeň, Tachov, Sl.Praha B, Všechny zápasy se odehrály za mokra, někdy dokonce deště, což bylo něco, co holky neznaly, ale přesto se s tím popasovaly hned na začátek turnaje na výbornou, důkazem byla výhra nad Tachovem a prohra nejmenším možným rozdílem se Slavií B.

Ze základní skupiny jsme postupovali ze šestého místa a spolu se Slavií B jsme šli do skupiny o 13.-18. místo. Děvčata se zápas od zápasu zlepšovala a odměnou jim byly výhry s Pískem B a Hájemi B. Třešničkou však byl náš nejlepší zápas, a to remíza s Mostem! V něm už to nebylo jen o jedné či dvou hráčkách, ale o celém týmu počínaje skvělou Aničkou v bráně a konče Eliškou, která je s námi teprve dva měsíce.

Holky se zápasem nechaly strhnout, ani přes bolístky se nenechaly vystřídat a statečně bojovaly s tvrdou obranou Mostu, kterou jim oplácely stejnou mincí. Takováto remíza je cennější než snadná výhra se slabým soupeřem.

Konečné 15. místo z 21 družstev bylo odměnou celému týmu včetně nás trenérů a rodičů. 😊

Byly to 3 velice náročné dny, ale myslíme si, že holky odjížděly plné zážitků, dojmů a nasbíraných zkušeností, protože si zahrály proti nejlepším týmům v republice. Nám trenérům princezny opět ukázaly, že čas, který s nimi trávíme má smysl a není zbytečný. 😊

Veliké poděkování patří opět rodičům, kteří nám zajistili dopravu, a ještě skvěle po celou dobu turnaje fandili. DĚKUJEME!“ 😊

Výsledky:

  • Vršovice - Písek A 4 : 20

  • Vršovice - Sl.Plzen 2 : 10

  • Vršovice - Tachov 6 : 4

  • Vršovice - DHC Slavia B 5 : 6

  • Vršovice - Žirovnice 4 : 15

  • Vršovice - Kobylisy 10 : 14

  • Vršovice - Milevsko 3 : 12

  • Vršovice - Písek B 10 : 4

  • Vršovice - Most 12 : 12

  • Vršovice - Háje B 13 : 9

Štítky:

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page