Velmi důležité body pro starší dorost

V sobotu 6.4 jsme se spolu s muži "A" vydali na ligové utkání do Dvora Králové. Již tradičně jsme věděli, že nás na půdě tohoto soupeře nečeká nic lehkého a celý zápas bude souboj obran a brankařů.

Od prvních minut se tato předzvěst potvrdila. Na obou stranách se velmi dobře bránilo a nadstandardně chytali oba brankaři. Prvním poločas tedy skončil spravedlivou remízou 13:13.

Prvních 20 minut druhého poločasu byl obdobný, jako v první části zápasu. Hrála se tvrdá a vyrovnaná házená. I přes řadu vyloučení jsme dokázali nasazením a větší vůlí přetavit vývoj na naší stranu. V posledních 10 minutách jsme dokázali soupeři odskočit i díky nadstandardnímu výkonu našeho brankaře. Ze Dvora Králové si tedy přivážíme výhru 22:27.

Nyní nastává reprezentační pauzu, nadále budeme pravidelně trénovat. V období 19.4 až 22.4 se tradičně zúčastníme Prague Handball Cupu, kde změříme síly i se zahraničními celky.

Nejlepší hráč utkání: Matyáš Zábranský (nadstandardní výkon v brance + vstřelená branka přes celé hřiště).