top of page

Zápas dvou poločasů staršího dorostu

V dalším utkání jsme zavítali na palubovku městského rivala. Tradičně bývají zápasy mezi Vršovicemi a Chodovem zajímavé, proto jsme rozhodně věděli, že nás nečeká nic lehkého.

Náš cíl byl ovšem jasný, vyhrát derby a získat další body do tabulky.

Celou fotogalerii Pavla Šmejkala najdete ZDE.

První poločas měl rychlý průběh hry, hrála se pohledná házená, která musela bavit. Od prvních minut jsme se mohli spolehnout na velmi solidní výkon Zábranského v bráně. Obrana s útočnou fázi plnila stanovené cíle a tým táhl za jeden provaz. Bohužel v prvním poločase obdržel přímou červenou kartu Kopecký za faul na útočícího hráče. Vzhledem k tomu, že se jedná o našeho obranného specialistu, byla jeho ztráta znát až do konce utkání. Nakonec jsme odcházeli do šaten za poločasového vedení 15:16.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem podat stejně dobrý výkon, jako v prvním poločase. Bohužel nasazení hráčů, bojovnost a týmový "duch" byl lehce odlišný, než v prvním poločase. Obrana v rámci možnosti fungovala (s přispěním výborně chytajícího Zábranského), kámen úrazu spočíval v útočné fázi a neproměňování střeleckých možností (8 branek za druhý poločas je mizerný výsledek). Celkový výsledek o 5 branek je pro nás až možná příliš krutý, jelikož se po většinu zápasu hráči tahali o každou branku.

Nelze mít takto odlišné podání dvou poločasů (podobná situace již nastala v Bělé pod Bezdězem), prohra je tedy zasloužená. Nezbývá než pogratulovat soupeři a divákům, kteří na utkání dorazili. V dalším kole zavítáme na palubovku dalšího městského rivala týmu Lokomotiva Vršovice, utkání se hraje 31.3.2019 od 15:00.

Nejlepší hráč utkání: Matyáš Zábranský (v řadě klíčových momentů téměř "zavřel" branku).

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
bottom of page