Začátek jara je pro trenéry mladších dorostenek velkým zklamáním

Mladší dorostenky odehrály v neděli svůj čtvrtý jarní zápas, ale zatím zapisují, až na jednu výjimku, vysoké a jednoznačné prohry.

 

Trenérský tým si moc přál udělat zázrak v zimní přípravě, ale bohužel na něj stále čekáme. Holky se na tréninku jeví docela slušně, ale jakmile přijde zápas, tak naprosto nepochopitelně není v jejich silách úspěšně zakončovat. Střílíme jak dělostřelecká jednotka s žalostným výsledkem.

Tak třeba v posledním zápase s Plzní vyslaly holky na branku 61 střel a z toho daly 16 branek, což je 26% úspěšnost, oproti tomu náš soupeř střílel méně, ovšem efektivně.

 

Trénujeme kombinace a signály, které ale v zápase nejsme schopné využívat. Nemáme na hřišti osobnost, která by dávala celé hře řád a smysl. Holky neposlouchají pokyny trenéra, který se během zápasu snaží z lavičky se situací něco udělat. Místo, aby se nad sebou zamyslely, dávají vinu za svůj nezdar a neúspěch někomu jinému.

 

Pořád prohráváme, ale když se na holky dívám, tak zjišťuji, že tento fakt prostě přijaly a už je to snad ani neštve. Zapomněly vyhrávat a dokud se zdravě nenaštvou a nebudou chtít ty nezdary zlomit, nikdy to nepůjde.

 

Naše dosavadní výsledky:

  • Vršovice – Slavia  13  :  35

  • Most - Vršovice   40  :  14

  • Vršovice - J.Hradec   17  :  22

  •  Plzeň - Vršovice  28  :  16

 

Ale pořád jsem optimista, prostě to přijít MUSÍ!

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Nejlepší příspěvky

Nábor dětí

June 11, 2020

1/2
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Děkujeme všem, co nás podporují

Habartline_logo_black_RGB.jpg
vr%25C5%25A1ky%2520logo_edited_edited.jp